Kategorie

Odběr novinek [Newsletter]

Magnetické vložky Zobrazit v plné velikosti

Magnetické vložky

Magnetické vložky do bot jsou založeny na teorii největšího objevu staré čínské medicíny, souvislosti akupunkturních a reflexogenních zón na lidské noze se všemi jeho orgány.

Více informací

SS/OR

41 Produkty jsou na skladě

160,00 Kč

Magnetické vložky do bot jsou založeny na teorii největšího objevu staré čínské medicíny, souvislosti akupunkturních a reflexogenních zón na lidské noze se všemi jeho orgány. Poskytnou příjemný pocit kontaktu s přirozeným pólem Země, jako u chůze naboso po rose, odstraní únavu a vrátí radost z pocitu síly a zdraví.
Magnetické vložky do bot jsou vyrobeny z hygienické plastické hmoty, do jejíž spodní části jsou zabudovány permanentní magnety.
Magnetoterapeutické vložky do obuvi jsou vhodné zejména pro diabetiky a lidi trpící špatným prokrvením dolních končetin a bolestmi nohou.
Vložka má jednu univerzální velikost. Na spodní straně jsou vyznačeny jednotlivé velikosti (45-35) podle kterých vložku upravíte ustřižením na svou požadovanou velikost.
Magnetoterapie, která statisticky vykazuje ze všech dosud známých léčebných metod nejvyšší míru úspěšnosti, nejmenší rizika a nákladnost, je stále metodou poslední volby. Často je používána až tehdy, kdy tradiční léčebné metody naprosto selhaly.
Výrobek není vhodný pro těhotné ženy, osoby se zavedeným kardiostimulátorem.

  • Délka 35-45 lze upravit